Divguļamās gultas

Vai zināt, cik daudz laika cilvēks sava mūža garumā pavada miegā? 25 gadus! Divas ar pusi desmitgades mēs pavadām citā pasaulē, uzkrājot spēkus un atpūšoties, tādēļ ir svarīgi, lai šis pavadītais laiks tiktu aizvadīts kvalitatīvi. Apvienojumā ar lielisku matraci, mūsu masīvkoka bērza ražotās gultas būs lielisks risinājums, neatkarīgi no tā kād tips jūs esat – pūce vai cīrulis.

Trešā daļa no visas dzīves tiek pavadīta guļot. Lai arī zinātnieki cenšas ieskaidrot, ka nevēlēšanās no rīta kāpt ārā no gultas ir saistīta ar veselības pasliktināšanos, mēs vēlētos oponēt un teikt, ka tas notiek tādēļ, ka mūsu radītās gultas ir tieši tik ērtas.

Ja esat no tiem, kuri mīl no rītiem pagulēt ilgāk un izplesties pa visu guļamo platību, tad mūsu ražotās divguļamās gultās būs tieši priekš Jums! Neatkarīgi vai gultā guļat viens vai ar savu otro pusīti, Folkland ražotās divguļamās gultas vienmēr ir lielisks risinājums tad, ja ir nepieciešams interjeru papildināt ar askētiskām un modernām mēbelēm par pieņemamu cenu. Gultas ir pieejamas cenu amplitūdā no 210-240 eiro un tās ir pieejamas trīs dažādos platumos – 160 centimetri, 180 centimetri un 200 centimetri, kas ir viens no mūsu klientu favorītiem un pieprasītākajiem modeļiem.

Koka gultas ir baltas, līdz ar to ērti pielāgojamas telpai. Neuzkrītošais, taču tajā pat laikā modernais dizains rada viegluma sajūtu, un sapņi noteikti šādā gultā būs ļoti krāsaini un patīkami. Gultu komplektācijā neietilpst matracis, taču līstes matrača atbalstam gan. Iegādājoties divguļamo gultu, komplektācijā ietilpst arī montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra. Piegādātas gultas tiek izjauktā veidā, kartona kastē.

Gultas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma apstiprināšanas, maksimums divu nedēļu laikā. Tās var izvēlēties piegādāt līdz namdurvīm vai arī saņemt personīgi mūsu ražotnē vai pie pārstāvjiem Rīgā nedēļas nogalēs. Par pasūtījuma detaļām un īpašām vēlmēm varat vienoties iegādājoties preci.