Komplekti

Liela daļa mūsdienu sabiedrības darba laiku pavada iekštelpās, neatkarīgi no tā, kāds laiks ir aiz loga. Tieši tādēļ daudzi no mums cenšas pēc iespējas vairāk brīvā laika pavadīt dabā – dodoties ceļojumos, pārgājienos vai vienkārši atpūšoties. Un kas gan vēl var būt jaukāks par siltās saules izbaudīšanu, sēžot ērtās un kvalitatīvās mēbelēs?

Kā zināms, ikvienam no mums reizēm vajag pabūt vienatnē, taču jautrāk ir, ja esam kopā ar saviem tuviniekiem un draugiem, vai ne? Tieši tādēļ, domājot par dārza, pagalma, balkona vai terases iekārtošanu, piemērotāki ir saskaņoti dārza mēbeļu komplekti.

Showing 1–12 of 40 results

Folkland piedāvājumā ir dažādi dārza komplekti ikviena vajadzībām un gaumei. Pie mums atradīsit skaistas koka mēbeles, kas ražotas Latvijā un ir 100% ekoloģiskas. Roku darbs, kas veidots ar sirdi un dvēseli, saglabājot unikālo koka faktūru, izskatu un siltumu, kurš nav raksturīgs nevienam citam materiālam.

Dārza galdi un soli

Ikvienai atpūtas zonai ir nepieciešams kvalitatīvs dārza galds ar soliem. Soli būs ideāli piemēroti lauku mājas pagalmam, kā arī krodziņa vasaras terasei. Solu priekšrocība ir iespēja ap galdu apsēsties lielākam skaitam cilvēku. Tāpat, protams, jāpiemin arī Folkland veidoto mēbeļu dizains, kas lieliski izskatīsies jebkur. Jums ir iespēja izvēlēties dažādu krāsu komplektus – grafīta, brūnos un dabiska koka toņos. Ņemot vērā salīdzinoši lielo izmēru, ieteicams izvēlēties vietām, kurās ir pietiekama platība galda un solu novietošanai.

Dārza galdi un krēsli

Šāda veida dārza mēbeļu komplekts iederēsies modernākā piepilsētas mājas pagalmā, terasē, uz balkona vai kur citur. No vienas puses vienkārši, taču tajā pašā laikā eleganti un dabiski – tieši tādu iespaidu atstāj ikviens komplekts, kurā ietilpst dārza galds ar krēsliem. Mūsu piedāvājumā ir komplekti ar diviem, četriem, sešiem un astoņiem krēsliem, taču mūsu sortiments pakāpeniski paplašinās un mainās. Folkland ražo galda un krēslu komplektus brūnā, baltā, grafīta, sarkanbrūnā, dabiska koka krāsā, brūnā cukura un kapučīno krāsā. Mazākie komplekti ar diviem krēsliem un galdu būs ideāli piemēroti balkoniem un nelielām terasēm savukārt lielākie ar astoņiem krēsliem – plašiem pagalmiem un dārziem, kā arī kafejnīcu terasēm.