Vīna plaukts

Labs vīns ne tikai garšo ļoti labi, bet arī ir lieliska relaksācija pēc garas darba dienas vai svētkos. Labs vīns ir arī lieliska dāvana jebkuros svinīgākos brīžos un to novērtēs katrs, kurš savā īpašumā saņem šādu uzmanības apliecinājumu. Ļoti daudziem mājās ir bufetes, kurās tiek novietotas dažādu alkoholisko dzērienu pudeles, taču, īstam vīna mīļotājam ir nepieciešams vīna plaukts!

Showing all 3 results

Dažāda veida vīna un citu pudeļu turēšanas iespējas tiek apspēlētas ikdienā, piemēram, piedāvājot iegādāties dāvanā speciālus pudeļu turētājus. Vienu, divu pudeļu uzglabāšanai tas var būt risinājums, taču ne tad, ja esat patiess vīna cienītājs un savam hobijam pieejat pilnā nopietnībā.

Esam radījuši estētiski baudāmu un lielisku risinājumu vīna pudeļu uzglabāšanai. Mūsu piedāvājumā ir dažāda veida vīna plaukti, kurās var uzglabāt līdz pat 132 vīna pudelēm. Vīna plaukti ir pieejami trīs dažādos izmēros – plaukts, kas ļauj uzglabāt līdz pat 12 vīna pudelēm, vīna plaukts, kas paredzēts 56 pudeļu uzglabāšanai un lielais plaukts, kurā var uzglabāt līdz pat 132 vīna pudelēm. Lielizmēra vīna plaukti ir labs risinājums restorāniem vai lielu vīna pudeļu kolekciju īpašniekiem. Plaukti ir stabili un izturīgi, tāpēc varat justies droši par to, ka tie pildīs savas funkcijas.

Mazākā izmēra vīna plaukti, kas paredzēti 12 un 56 vīna pudelēm, ir veidoti no priedes, taču lielais no ozolkoka. Dižai kolekcijai nepieciešams no diža koka veidots plaukts un ozols ir labākais risinājums šādos gadījumos. Koksne ir apstrādāta ar grunti un beicēta. Visi vīna plaukti tiek piegādāti izjauktā veidā un tiem ir nepieciešama montāža. Par to satraukties nevajadzētu, jo montāžas instrukcija ir pieejama preces komplektācijā.

Preces iespējams saņemt arī klātienē mūsu ražotnē vai pie sadarbības partneriem Rīgā nedēļas nogalēs iepriekš vienojoties par tikšanās laiku. Piedāvājam arī piegādi visā Baltijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preces gabarītiem un galamērķa, kurā tā ir jānogādā. Precīzu piegādes informāciju ir iespējams uzzināt noformējot pasūtījumu.