Krēsli

Meklējot krēslus savai terasei, ir nepieciešams ņemt vērā dažādus faktorus. Mēbeles, kuras izvēlamies atpūtas zonas iekārtošanai, ietekmē ne tikai to, kā šī vieta izskatīsies, bet arī, kādu atmosfēru tā radīs, vai cilvēkiem būs ērti tajā pavadīt laiku un cik daudz personas varēsim uzņemt. Protams, svarīgi ir arī apzināties terases lielumu.

Showing 1–12 of 15 results

Terases izmērs

Pieņemot, ka jāiekārto neliela terase, izvēloties krēslus, vērā jāņem ierobežotā platība, proti, tas nozīmē, ka mēbelēm ir jābūt pēc iespējas kompaktākām, viegli pārvietojamām un, vēlams, arī saliekamām. Folkland piedāvājumā ir daudzveidīgi terases krēsli, kas būs piemēroti dažādām vajadzībām un iespējām. Piemēram, nelielā terasē veiksmīgi iederēsies salokāmie koka krēsli dažādos toņos – brūnā, baltā un grafīta, kā arī dažādos citos. Salokāmie krēslu modeļi pieejami ar un bez roku balstiem, lai Jūs varētu izvēlēties sev nepieciešamo variantu.

Savukārt plašākā terasē droši varat izpausties ar krēslu izvēli, dodot priekšroku dažādiem modeļiem. Piemēram, Folkland piedāvājumā ir īpaši ērti terases krēsli ar regulējamu atzveltni, kas ļaus ikvienam pielāgot sēdēšanas pozīciju atbilstoši savām vēlmēm. Ja gribēsit, varēsit atlaisties teju guļus stāvoklī, lai izbaudītu silto vasaras sauli. Atgādinām, ka vasaras mēbeles ir vērts iegādāties arī ziemā, lai Jūs jau laicīgi būtu gatavi jaunajai sezonai.

Kādēļ koka mēbeles?

Folkland par savu galveno uzdevumu ir noteicis tādu mēbeļu radīšanu, kas ļauj baudīt dabu. Mēs novērtējam koka patiesās vērtības, nesamāksloto skaistumu un pievilcību, kurai nespēj līdzināties neviens cits materiāls. Mūsu meistari izlolo katru mēbeli, rūpīgi to izgatavojot, ievērojot precizitāti un mīlestību pret savu darbu. Folkland mēbeles ir 100% ekoloģiskas, tās ražotas Latvijā un ir apstrādātas ar īpašiem aizsardzības materiāliem un krāsām, kas pagarina to kalpošanas laiku, vienlaikus saudzējot to īpašo vērtību – izskatu un aromātu. Koksne ir pasargāta no kaitēkļiem, puves un pelējuma, tajā pašā laikā, izskatoties skaista un dabīga.

Mēs nodrošinām kvalitatīvu pasūtījumu izpildi noteiktajos termiņos, kā arī piedāvājam lieliskas mēbeļu cenas, jo Jums nav nepieciešams maksāt starpniekiem vai interneta veikaliem. Piegādājam preces divu līdz trīs darba dienu laikā, un garantējam savu ražoto mēbeļu kvalitāti.