Bērniem

Jebkurš vecāks saviem bērniem vēlas tikai to labāko, kas ir atrodams un tas attiecas uz visu, it sevišķi uz drošu vidi ikdienā. Viena no vietām, kurā bērns pavada visvairāk laika ir bērnistaba. Iekārtojot šo telpu un meklējot bērnu mēbeles, vecāki parasti vēlas apvienot patīkamu cenu, lietu maksimālu funkcionalitāti un vieglu to kopšanu un arī interesantu dizainu vai kādu akcentu, kas konkrēto lietu padara īpašāku un mīļāku.

Showing 1–12 of 111 results

Bērnu mēbeļu ražošana ir atsevišķa niša mēbeļu ražotnē un inovatīvs dizains un funkcionālie risinājumi ir viens no lielākajiem izaicinājumiem mēbeļu ražotājiem, kuri vēlas konkurēt tirgū ar savu piedāvājumu.

Mēbeles bērniem ir sava veida izaicinājums ražotāju vidū, jo ir jārada funkcionālas mēbeles bērniem, kuri aug un bērnu istabas mēbeles pēc nemaz ne tik ilga laika posma atkal būs jāmaina. Ja iekārtojot istabu pavisam mazam bērnam būs jāpiedomā kāda izmēra galds un krēsliņš būtu vispiemērotākais, tad vecāki nepaspēs ne attapties, kad šīs bērnu mēbeles būs jānomaina uz funkcionālu rakstāmgaldu mazajam skolnieciņam pirmajās klasītēs. Bērnu istaba aug līdz ar pašu bērnu un mēbeļu ražotājiem ar to ir jārēķinās. Šīm mēbelēm ir jāspēj izturēt arī bērnu fantāziju lidojumi un radošums, un, protams, tām ir jābūt maksimāli drošām.

Mūsu piedāvājumā ietilpst dažāda veida bērnu istabas mēbeles, kas ir paredzētas dažāda vecuma bērniem un viņu istabām. Piedāvājam arī smilšu kastes, kas ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids vairākos vecuma posmos, tādēļ mūsu radītās smilšu kastes kalpos ilgi un godam.

Visas bērnu mēbeles ir iespējams savā īpašumā iegūt dažādos veidos. Ir iespējams tās saņemt ražotnē uz vietas vai pie oficiālajiem pārstāvjiem Rīgā nedēļas nogalēs, iepriekš vienojoties par laiku, kad precei ieradīsieties pakaļ. Tāpat ir iespējama piegāde ar kurjeru, kas pirkumu labprāt nogādās uz jebkuru vietu Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā.