Gultas

Ikvienas guļamistabas centrālais elements nenoliedzami ir gulta. Tā ne tikai kalpo kā vieta, kur mēs atgūstam spēkus pēc aktīvi pavadītas dienas un mostamies enerģiski, lai atkal dotos savās gaitās, bet arī ir dizaina elements, kas veiksmīgi iekļaujas kopējā telpas interjerā un papildina to, radot atbilstošu atmosfēru istabā.

Folkland piedāvājumā ir augstas kvalitātes masīvkoka gultas bērniem un pieaugušajiem dažādos izmēros un dizainos. Mūsu sortimentā ir 100% ekoloģiska koka mēbeles, kuras saglabājušas savu īpašo izskatu, pievilcību un smaržu, kas nav salīdzināma ne ar ko citu. Ražojot gultas un citas mēbeles, mēs īpašu uzmanību pievēršam praktiskumam un funkcionalitātei. Lai katra gulta, galds, krēsls un pārējās mūsu mēbeles kalpotu ilgi un kvalitatīvi, izmantojot efektīvus, bet tajā pašā laikā saudzīgus koksnes aizsardzības līdzekļus un krāsas. Līdzekļi ļauj saglabāt koksnes dabīgo izskatu, aromātu un īpašības, vienlaikus pasargājot no puves, trupes, zilēšanas, insektiem un pelējuma. Tāpat tiek nodrošināts filtrs, kas pasargā no UV stariem un kārta, kas atgrūž mitrumu, neļaujot tam iesūkties kokā. Piedāvājam mēbeles klasiskos toņos – baltā, brūnā un grafīta.

Bērnu gultas

Lai mazajiem ķipariem būtu salds miegs, mēs piedāvājam iegādāties gultiņas dažādos dizainos. Gultas ar apmali parūpēsies par to, lai bērns gulēšanas laikā pēkšņi neizripotu no gultiņas un nenospertu segu prom no sevis. Pieejami arī klasiskie modeļi ar paaugstinātu galvgali un kājgali. Pieejami izmēri gan bērniem, gan pusaudžiem – 70 x 155, 80 x 200, 90 x 200 cm. Lai gulēšana būtu vēl patīkamāka un tiktu attīstīta Jūsu atvašu radošā domāšana, laba izvēle būs mūsu skaistās bērnu namiņgultas vienā vai divos stāvos. Šīs koka gultas pieejamas izmērā 80 x 170, tām ir paaugstināta apmalīte, kā arī namiņveida karkarss, kuru varēsit izrotāt pēc saviem ieskatiem – ar gaismas virtenēm un citiem dekoriem.

Pieaugušo gultas

Folkland sortimentā ir Latvijā ražotas gultas, kas būs paredzētas gan vienai, gan divām personām. Oriģinālais un modernais koka gultu dizains iederēsies dažādos mājokļos. Pieejamie gultu izmēri: 100 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 cm. Klasiskās bērnu un pieaugušo gultas ražotas no bērza savukārt namiņgultas – no priedes. Ielūkojieties piedāvājumā jau tagad un papildiniet savu vai bērnu guļamistabu ar kvalitatīvu, ekoloģisku un izturīgu mēbeli!