Žogu paneļi

Folkland piedāvājumā ir parādījies eko jaunums, kas lieliski papildinās ikviena mājokļa telpas vai ārieni. Niedru žogs izgatavots no meldriem, un tas ir 100% roku darbs, kurā ieguldīta mīlestība un rūpes. Latvijā ražotie žogu paneļi būs ideāli piemēroti gan Jūsu pašu lietošanai, gan arī kalpos kā oriģināla dāvana!

Kādam mērķim var tikt izmantoti šie meldru paneļu žogi?

Mūsu pītie žogi ir daudzpusīgi, jo tos iespējams lietot dažādām vajadzībām un mērķiem. Tos dabiskums un oriģinālais dizains vienlīdz skaisti izskatīsies gan dārzā, gan arī uz terases vai balkona. Meldru žogs pasargās Jūs no spēcīgas saules, vēja, kā arī nevēlamiem acu pāriem, turklāt šobrīd tieši mūsu žogu paneļi tiek veiksmīgi izmantoti ēku balkonu noformēšanā, izvēloties šo ekoloģisko materiālu kā alternatīvu stiklam, metālam vai plastmasai. Turklāt papildus visām iepriekš aprakstītajām īpašībām, šāds pītais žogs arī nodrošinās dekoratīvo efektu, izskatoties stilīgi un netradicionāli. Mēs zinām, kā šķietami vienkāršus dabas materiālus sakombinēt tā, lai tie veiksmīgi iekļautos mūsdienu modernajā arhitektūrā.

Kā veidoti niedru žogi?

Šo paneļu izgatavošanā izmantoti rūpīgi atlasīti meldri, kuri sasieti īpašos paklājos un iestiprināti koka rāmjos. Lai iegūtu galarezultātu, kādu varat aplūkot fotogrāfijās, nepieciešami: meldri, priedes koka rāmis, kas apstrādāts ar īpašu aizsarglīdzekli ilgākai kalpošanai, kā arī dabīgs lina diegs. Pateicoties saudzīgai apstrādei un kvalitatīvam roku darbam, šo dekoratīvo žogu iespējams izmantot gan telpās, gan ārpus tām, kā arī vajadzības gadījumā ērti pārvietot. Folkland ražotos meldru paneļu žogus piegādājam, kā arī uzstādām Jums nepieciešamā vietā, piemēram, zem balkona margām. Tāpat varat iepriecināt arī savus draugus vai tuviniekus, uzdāvinot viņiem šāda veida žogu, kas vienlaikus pildīs aizsargājošu un dekoratīvu funkciju.

Mūsu piedāvājumā ir dažādu izmēru žogi, piemēram, 115 x 110 cm, 185 x 100 cm, 1150 x 185 cm un 185 x 185 cm, lai Jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko. Vidējais paneļa biezums ir 5 līdz 7 cm.