Plaukti

Laiks, kad istabā goda vietā gozējās milzu sekcija ir pagājis. Interjera dizainā minimālisms un funkcionalitāte ir nostiprinājuši savas pozīcijas uz ilgu laiku, tādēļ arī mūsu piedāvājumā ietilpst dažāda veida multifunkcionāli plaukti. Tie iederēsies ne tikai viesistabā, bet arī bērnistabā, virtuvē un pat vannasistabā.

Showing 1–12 of 36 results

Plaukti pieejami universālos un neitrālos toņos un tie veidoti estētiski neuzkrītoši, lai iederētos jebkāda veida interjerā – dabiskā koksnes krāsā, baltā un grafīta krāsā.

Grīdas plauktu dizains speciāli veidots tā, lai liktu neuzkrītošu akcentu telpā un pildītu savu funkciju. Šie ir vieni no populārākajiem plauktu modeļiem un tieši tādēļ mūsu piedāvājumā šie grīdas plaukti ir atrodami dažādos izmēros un pielietojumu var izvēlēties pēc individuālām vēlmēm, balstoties uz telpas funkciju, kurā plaukti tiek novietoti.

Felix plauktu atstatums ir 35,5 centimetri, kas dod iespēju izvietot gan dažādus sīkumus, grāmatas un interjera priekšmetus. Vāzes, foto rāmji, grāmatas – jebko, kas iederas attiecīgās telpas interjerā.

Šie plauktu modeļi ir dabiski un ķīmiski neapstrādāti, ko noteikti novērtēs tie, kuri savā ikdienā un sadzīvē pievērsušies ekoloģiskam dzīvesveidam.

Plaukti veidoti no dabīga priedes koka bez apstrādes. Mēs taču visi zinām fantastisko skuju koku aromātu – ķīmiski neapstrādātu mēbeļu viena no labākajām īpašībām ir tā, ka ienes mājoklī svaigumu un neuzkrītošu koksnes smaržu, ko noteikti novērtēs dabas mīļotāji.

Visi plaukti tiek piegādāti izjauktā veidā, kartona iepakojumā un tiem ir nepieciešama montāža. Par to satraukties nevajag – plaukti mājai ir viegli montējami un komplektācijā ietilpst viegli izprotama instrukcija montāžai, furnitūra kā arī seškantis skrūvēšanai – nekādi cita veida instrumenti montāžai nav nepieciešami.

Preces ir iespējams saņemt dažādos veidos – gan ražotnē, gan pie pārstāvjiem Rīgā, gan piegādājot uz mājām visā Baltijā! Piegādes maksa atkarīga no preces lieluma un piegādes adreses. Ja prece atrodas noliktavā, piegāde aizņems 1 – 3 darba dienas. Ja izvēlaties preci saņemt ražotnē, tā klientam tiek rezervēta uz laiku līdz piecām darba dienām, kuru laikā tai ir jāierodas pakaļ.