Galdi

Kurš gan nevēlētos iekārtot sava mājokļa ārpusē skaistu atpūtas stūri, kurā baudīt silto laiku, atvilkt elpu pēc garas darba dienas, pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem vai vienkārši nobaudīt tasi gardas kafijas? Iekārtojot terasi savā dzīvesvietā vai, piemēram, kafejnīcā un restorānā, būs grūti iztikt bez terases galda. Folkland mīl dabu un visu, kas ar to saistīts, tādēļ, novērtējot nesamākslotās vērtības, kas saglabājušās daudzu gadu garumā, piedāvājam iegādāties skaistus terases galdus, kas darināti no koka.

Showing 1–12 of 31 results

Galda forma

Meklējot galdu, kas būtu piemērots tieši Jūsu terasei, vispirms noteikti būtu jāpievērš uzmanība tā formai. Klasiskie kvadrāta formas modeļi derēs nelielām terasēm, kurās ir ierobežota platība. Taisnstūrveida terases galdi būs piemērotāki lielākam cilvēku skaitam savukārt apaļie galdi būs piemēroti ciešākas komunikācijas veicināšanai starp cilvēkiem, kas sēž viens otram blakus un pretī. Folkland piedāvājumā ir šo visu formu galdi terasēm dažādos izmēros, lai Jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām un gaumei atbilstošāko. Izvelkamie galdi ar papildu sekciju noderēs gadījumos, kad ciemos ierodas lielāks cilvēku skaits un visiem nepieciešama vieta pie galda. Salokāmie galdi ērti iederēsies jebkur, turklāt brīžos, kad tos nelietosit, varēsit vienkārši salocīt un nolikt malā. Visi galdi veidoti no īpaši izturīgas koksnes, nodrošinot stabilitāti un kvalitatīvu kalpošanu daudzu gadu garumā.

Galda krāsa

Folkland saviem klientiem piedāvā masīvkoka terases galdus dažādos toņos – brūnā, baltā, grafīta, dabīga koka, kapučīno, brūnā cukura un sarkanbrūnā. Mēs izmantojam kvalitatīvus koksnes apstrādes līdzekļus un krāsas, kas saudzīgi saglabā koka dabisko izskatu un faktūru, kā arī pasargā to no bojājumiem, pelējuma, insektiem un puves. Pateicoties šādai apstrādei, mūsu ražotās koka mēbeles kalpos ilgi un priecēs Jūs daudzu gadu garumā!

Piedāvājam iespēju restorāna un kafejnīcu terašu galdus iegādāties pēc individuāla pasūtījuma. Galdus ražojam no priedes, bērza, oša un ozola koka. Izvēlieties Latvijā radītu preci, kas ļauj Jums justies tuvāk dabai! Iegādājoties mēbeles pie mums, Jums nebūs jāmaksā starpniekiem vai interneta veikaliem, turklāt mēs garantējam augstas kvalitātes klientu apkalpošanu un laicīgu pasūtījumu izpildi.