Galdi

Viens no centrālajiem elementiem dārza atpūtas zonā, uz terases vai balkona, ir pietiekami liels, izturīgs un skaists dārza galds. Galda izvēlē vērā jāņem dažādi aspekti – tā izmērs, dizains, krāsa, pielāgojamība, kā arī, protams, materiāls. Ja vēlaties dabīgu, siltu un 100% ekoloģisku mēbeli, klasiska izvēle būs masīvkoka galds.

Showing 1–12 of 30 results

Folkland koka dārza galdi – labākā izvēle ikvienam

Koksne ir pilnībā dabisks materiāls, kuram piemīt unikālas īpašības, ar kurām lepoties nevar ne metāls, nedz plastmasa vai pat mākslīgais koks. Īstā koksne slēpj sevī dabas mieru, nesamākslotu skaistumu, kam otru līdzīgu neatrast, patīkamu aromātu, izturību un omulību, kuru tas ienes jebkurā vidē.

Dārza galdi, kas ražoti no dabīgā koka, būs ideāli piemēroti dažādām vajadzībām un gaumēm. Folkland piedāvājumā ir dažādu formu āra galdi: klasiskie taisnstūrveida, ar un bez noapaļotiem stūriem, apaļi, kā arī kvadrātveida. Jums ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko izmēru, ņemot vērā vietu, kur plānots galdu novietot. Ja vajadzīgs neliels piknika galds, kuru nolikt uz balkona, lai baudītu saules siltumu un svaigu gaisu, pie mums atradīsit neliela izmēra modeļus. Savukārt, ja vajadzīgs apjomīgs masīvkoka galds lielākais cilvēku kompānijai, arī to mēs varam piedāvāt. Šajā gadījumā iesakām izvēlēties izvelkamos dārza galdus ar papildu sekciju, ko vajadzības gadījumā izmantot, lai pagarinātu galdu situācijās, kad ciemos ierodas lielāks skaits viesu. Savukārt ikdienā varēsit ērti izmantot galda mazāko versiju.

Vairums Folkland dārza/terašu galdu ražoti no priedes koksnes, ikviens modelis ir roku darbs, kas radīts Latvijā, turklāt, lai mūsu mēbeles dārzam kalpotu ilgāk un saglabātu savu skaistumu, izmantojam īpaši efektīvus līdzekļus koksnes apstrādei, kas nemaina to dabisko izskatu, taču aizsargā pret pelējumu, puvi, trupi, sūnām, insektiem un darbojas kā UV staru filtrs. Izvēlamies kvalitatīvas krāsas klasiskos toņos – brūnā, baltā, grafīta un dabiska koka tonī. Pie mums iespējams iegādāties arī kafejnīcu un restorānu galdus apaļā un kvadrāta formā, veicot individuālu pasūtījumu. Galdi tiek izgatavoti no priedes, bērza, oša vai ozola masīvkoka, pēc Jūsu izvēles.