Terasei

Terases tiek izmantotas dažādiem mērķiem – viesu uzņemšanai un saviesīgu pasākumu rīkošanai, pusdienošanai kopā ar ģimeni un draugiem, kā arī vienkāršai atpūtai, grāmatas lasīšanai vai dabas skaistuma baudīšanai. Neatkarīgi no tā, ko Jūs izvēlētos darīt, lai justos ērti, Jums noderēs kvalitatīvas terases mēbeles.

Showing 1–12 of 74 results

Ikvienam ir nepieciešama sava “paradīze” – vieta, kur patverties no ikdienas straujā skrējiena un nesteidzīgi atvilkt elpu, izbaudot dabas sniegto mieru. Turklāt nav svarīgi, vai tas ir neliels balkons dzīvokļu mājā, kas atrodas pilsētā, vai arī plaša terase lauku mājā. Gan mazu, gan arī lielu platību ir iespējams padarīt omulīgu un mājīgu, jāprot tikai izvēlēties atbilstošas mēbeles un dekorus.

Domājot par terases iekārtojumu, vispirms iedomājamies par sēdvietām. Tām vajadzētu būt pietiekami ērtām, viegli pielāgojamām, stilīgām un, ja Jums rūp materiāla ekoloģiskums, arī dabiskam. Viens no lieliskiem variantiem, kuru Folkland var Jums piedāvāt, ir Latvijā ražoti masīvkoka soli un krēsli Jūsu terasei. Tie pieejami dažādos dizainos – gan ar atzveltni un roku balstu, gan bez tiem, gan arī tikai ar muguras balstu, ko iespējams regulēt. Atliek tikai izvēlēties variantu, kas Jums vislabāk patīk un der terases iekārtošanai. Mēs palīdzēsim izveidot omulīgi vidi arī nelielās terasēs, piedāvājot atsevišķus krēslus vai nelielus mēbeļu komplektus, kuros ietilpst kompakts galdiņš un krēsli, lai Jūs varētu baudīt rīta kafiju uz savas nelielās mājokļa terases. Krēsli pieejami dažādos brūnajos toņos, kā arī baltā, dabīga koka un grafīta tonī.

Tāpat mūsu Folkland sortimentā ir pieejami arī dažādi terašu galdi brūnos, pelēcīgos un pavisam gaišos toņos. Priedes koks lieliski iederēsies ikvienā terasē, kā arī radīs patīkamu atmosfēru. Piedāvājumā ir kompakti saliekamie terases galdi, kurus nepieciešamības gadījumā varat izmantot un pēc tam sakļaut, lai ietaupītu vietu. Mūsu kvalitatīvie galdi un krēsli noderēs ne tikai mājokļu terasēm, pagalmiem, dārziem un balkoniem, bet arī kafejnīcām un restorāniem, kuri vēlas papildināt savas telpas un ārējo teritoriju ar kvalitatīvām koka mēbelēm.

Katra mēbele ir ražota Latvijā, mūsu produkcija ir 100% ekoloģiska, turklāt mēs izmantojam īpaši efektīvus koksnes apstrādes līdzekļus un krāsas, kas palīdz ilgāk saglabāt koka dabisko izskatu un neļauj pelējumam, puvei un insektiem ietekmēt tā kvalitāti.