Bērnu galdi

Kuram gan nepatīk vasara – siltums, daba, apkārt viss plaukst un zaļo. Liela daļa no mums atdotu daudz, lai gadalaiki nekad nemainītos un siltums pavadītu visu cauru gadu. Vasara ir lielisks laiks, kad pavadīt laiku ar savu ģimeni ārpus telpām, svaigā gaisā. Īpaši tas patīk bērniem, kurus vasaras brīvlaikos ir neiespējami pierunāt doties mājās.

Showing all 8 results

Ja jūsu īpašumā ir privātmāja vai vasaras māja, tad neatņemama tās sastāvdaļa ir dārza mēbeles bērniem, ieskaitot smilšukastes. Bērnu dārza mēbeļu izvietošana savā īpašumā ir ne tikai lielisks veids kā izklaidēt savus, savu draugu bērnus un mazbērnus, bet arī iespēja mazos delverus paturēt redzes lokā un neuztraukties par to, kā un kur tiek pavadīti vasaras vakari spēlējoties kopā ar draugiem.

Bērnu piknika galdi ir lielisks papildinājums dārza mēbeļu komplektācijai. Nereti bērniem, kuri ir maza auguma un nav vēl sasnieguši metra atzīmi, ir neērti pavadīt laiku pie pieaugušo galda viena iemesla dēļ – neko nevar redzēt, jo viss ir par lielu. Tieši šī iemesla dēļ esam radījuši dažāda veida piknika un aktivitāšu galdus bērniem, turklāt, to pateicīgā izmēra dēļ, tos ir iespējams novietot arī istabā vai kādā citā telpā. Bērnam būs sava droša vieta, kur darboties un nebūs jāuztraucas par to, vai bērnam ir ērti un viegli darboties.Galdi tiek piegādāti izjauktā veidā un tiem ir nepieciešama montāža. Instrukcija  un furnitūra ietilpst komplektācijā.

Mūsu piedāvājumā ir ne vien universāli piknika galdi, kurus var izmantot arī iekštelpās, bet arī dažādi aktivitāšu galdi, kas ir komplektācijā ar plastmasas vannītēm. Tiem ir noņemama virsma un tas pārvēršas par multifunkcionālu darba galdu, pie kura sēžot nav jābaidās no ķēpāšanās un eksperimentiem. Ir pieejami multifunkcionālie galdi ar divām vai četrām plastmasas vannītēm, kā arī iespēju iestrādāt vietu saulessargam, kas sargās mazos īpaši karstās vasaras dienās. Arī šī modeļa galds ir transformējams un saulessargs ietilpst komplektācijā. Visi galdi tiek izgatavoti no priedes vai egles koka.