Dārza mēbeles

Gada siltajās sezonās ikviens no mums cenšas pēc iespējas vairāk laika pavadīt pie dabas. Ja ir pietiekami daudz laika, dodamies baudīt skaistās Latvijas ainavas, apskatām dažādas vietas un objektus, taču ikdienā pavadām brīvos brīžus piemājas dārzā, uz balkona vai terases. Neatņemama sastāvdaļa šajā komplektā ir skaistas un kvalitatīvas vasaras mēbeles.

Masīvkoka dārza mēbeles no Folkland radītas, lai ļautu Jums izbaudīt dabu, tās sniegto mieru un skaistumu. Mūsu Latvijā ražotās āra mēbeles nodrošinās Jums nepieciešamo komfortu, kā arī iederēsies ikvienā dārzā, terasē vai uz balkona. Tāpat piedāvājam arī kafejnīcām papildināt savu mēbeļu klāstu ar koka galdiem vai krēsliem, kurus novērtēs ikviens apmeklētājs.

Showing 1–12 of 119 results

Kādas dārza mēbeles iespējams iegādāties pie mums?

Folkland dārza mēbeles no koka ražotas, saglabājot dabas spēku, harmoniju un skaistumu, tādēļ, neatkarīgi no tā, ko no mūsu klāsta Jūs izvēlēsities, tas būs vērtīgs un ilgmūžīgs ieguldījums. Mūsu piedāvājumā ir kvalitatīvi un skaisti dārza galdi, dārza krēsli, dažāda lieluma dārza mēbeļu komplekti, soliņi, smilšu kastes un daudz kas cits. Savu sortimentu ar laiku papildinām un atjaunojam, lai Jūs pie mums varētu iegādāties visu nepieciešamo dabas skaistuma baudīšanai vienatnē, divatā vai lielākā kompānijā.

Kādēļ izvēlēties mūsu ražotās dārza mēbeles?

Ikvienā dārzā iederēsies mūsu brīnišķīgās mēbeles, turklāt tās vienlīdz skaisti izskatīsies arī uz terasēm, lieliem un maziem balkoniem, kā arī kafejnīcās. Folkland dārza mēbeles izceļas ar sekojošām īpašībām:

  • Saglabāts dabiskais koksnes izskats un vērtīgās materiāla īpašības;
  • Vienkāršas, skaidras un pievilcīgas formas;
  • Funkcionāls un praktisks dizains;
  • Efektīva, taču tajā pašā laikā saudzīgi veikta apstrāde, izmantojot atbilstošus līdzekļus un krāsas, kas nodrošina mēbeļu ilgāku kalpošanu un izskata saglabāšanu, neietekmējot to draudzīgumu videi un cilvēkiem.
  • Katra mēbele ir 100% roku darbs, kas ražots Latvijā;
  • Ekoloģiska produkcija;
  • Nodrošinām augstas kvalitātes klientu apkalpošanu, laicīgu pasūtījumu izpildi;
  • Piedāvājam labas cenas, jo pērkat preci no mums, tieši no ražotāja, bez starpniekiem;

Piegādājam preci 2 līdz 3 darba dienu laikā, kā arī nodrošinām sava darba garantiju.