Apavu plaukts

Vai zinājāt, ka viena no vispopulārākajām lietām, ko cilvēki mēdz kolekcionēt, ir kurpes un cita veida apavi? Turklāt, šāda vājība piemīt ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem! Lai savu kolekciju spētu pienācīgi uzglabāt, ir nepieciešami kurpju plaukti. Mūsu veidotie dabiskie priedes koka plaukti ir lielisks risinājums garderobēm un koridoriem apavu uzglabāšanai. Plaukti ir veidoti tā, lai tie būtu kompakti, taču spētu pilnvērtīgi pildīt savu funkciju.

Showing the single result

Divu līmeņu plaukts apaviem ir viens no populārākajiem mūsu veidotajiem plauktu modeļiem. Tā augstums ir 49 centimetri un lieliski iederēsies jebkādā interjerā, sava neuzkrītošā dizaina dēļ. Plaukta augstākajā līmenī ir iespējams novietot zābakus ar augstu stulmu, tādējādi nebojājot apavu izskatu.

Kurpju plaukts ir obligāta nepieciešamība jebkurā garderobes telpā, sienas skapī vai priekšnamā. Lai apavi ilgāk un labāk kalpotu, tie ir jāuzglabā pienācīgi un atbilstoši apstākļiem. Slapji zābaki vienmēr jāizžāvē, sporta apavi regulāri jāmazgā, ādas apaviem nepieciešama speciāla kopšana ar speciāliem tam paredzētiem līdzekļiem – šādi šo sarakstu varētu turpināt ilgi. Svarīga ir arī apavu uzglabāšana sezonā, kad tie nav jāvelk, piemēram sandales ziemā vai ziemas zābaki vasarā. Mūsu ražotie priedes koka apavu plaukti spēs nodrošināt Jūsu apaviem pienācīgus apstākļus, atrodoties skapī vai garderobē, kamēr netiek lietoti.

Visi mūsu ražotie plaukti tiek piegādāti kompaktā, izjauktā veidā, kartona iepakojumā. Komplektācijā ietilpst montāžas instrukcija, furnitūra un seškantis skrūvēšanai. Nekāda veida citi speciāli instrumenti plauktu montāžai nav nepieciešami. Kurpju plaukts ir balts, izgatavots no ekoloģiski tīra priedes koka, viegli kopjams. Kompaktais izmērs spēlē lielu lomu arī transportēšanā un piegādē. Lai pircējs saņemtu preci, ir trīs iespējas kā to izdarīt –  piesakot saņemšanu ražotnē, piesakot saņemšanu pie pārstāvjiem Rīgā piektdienās, sestdienās un svētdienās. Vēl ir iespēja izvēlēties piegādi līdz namdurvīm, neatkarīgi no tā vai dzīvojat lauku viensētā vai lielpilsētā, turklāt, piegāde līdz durvīm ir pieejama visā Baltijā, ne tikai Latvijā. Piegādes izmaksas atkarīgas no atrašanās vietas, tādēļ precīzas piegādes izmaksas aicinām precizēt pasūtījuma noformēšanas brīdī.