Soli

Domājot par atpūtu svaigā gaisā, dārzā vai uz balkona, rodas nepieciešamība pēc ērtas mēbeles, kurā apsēsties un justies komfortabli. Dārza sols ir noderīga mēbele, kuru iespējams izmantot dažādiem mērķiem, viegli pārnēsāt un kopt. Turklāt, ja tas vēl ir ražots no dabīga koka, kā Folkland dārza soli, tad vienlaicīgi tas kalpo arī kā elegants atpūtas zonas vai dārza papildinājums.

Showing 1–12 of 24 results

Lai ikviens mūsu klients varētu Folkland piedāvājumā atrast ko savai sirdij tuvu un vērtīgu, mēs cenšamies sortimentu veidot pēc iespējas daudzveidīgāku. Mēs turamies pie saknēm – nesamākslota, dabiska un skaista koka, kas ietver sevī virkni dažādu vērtīgu īpašību un spēju radīt mājīguma sajūtu ikvienā vietā, kur tiek novietotas šāda materiāla dārza mēbeles.

Folkland dārza solu klāstā ir Latvijā ražoti modeļi no priedes koka, kura faktūru izceļ īpaši izvēlētās krāsas un apstrādes līdzekļi, kas vienlaikus efektīvi un saudzīgi parūpējas par to, lai dabīgā masīvkoka mēbeles kalpotu ilgāk, kā arī nezaudētu savu izskatu un funkcijas. Taču, protams, ir ieteicams izvairīties no mēbeļu ilgstošas atstāšanas tiešā saulē, mitrumā, karstumā un aukstumā.

Kas gan var būt skaistāks par saulrieta baudīšanu un soliņa rožu dārzā, ietinoties siltā pledā, ar tējas krūzi rokās? Izklausās pēc pasakas? Taču tā var kļūt par realitāti! Mūsu skaistie soli ir veidoti dažādos dizainos. Piedāvājam klasiskus modeļus ar taisnām līnijām, atzveltni un roku balstiem malās, vienkāršus modeļus bez roku balstiem, kas iederēsies ne tikai dārzā, bet arī parkā, modernākus modeļus ar liektām līnijām, kā arī parastus solus un interesantus modeļus, kuru apakšējā daļā izbūvēts uzglabāšanas nodalījums, ko var izmantot dažādu dārza piederumu un citu lietu uzglabāšanai. Un neviens par nenojautīs! Pieejamās krāsas: dažādi brūnās krāsas toņi, grafīta, balta, sarkanbrūna un dabīgā koka.