Grāmatu plaukti

Kāds teiciens vēstī, ka grāmatu plaukta saturs daudz ko pastāsta par cilvēka raksturu. Mēs tam vēlamies piekrist, piebilstot, ka arī pats grāmatu plaukts ir svarīgs rādītājs. Grāmatu plaukti, kas veidoti no dabiska koka, bez ķīmiskas apstrādes, kalpo ilgi un godam. Tie ir izturīgi un spēs pienācīgi turēt grāmatu svaru.

Showing 1–12 of 25 results

Interesanti, ka pat dzīvojot laikā, kad izvēlamies biežāk lasīt un rakstīt datora vai viedtālruņa ekrānā, grāmatu plaukti joprojām ir viens no pieprasītākajiem plauktu modeļiem, ko izvēlas mūsu klienti.

Grāmatu plaukti ir pieejami dažādos augstumos. Neatkarīgi no bibliotēkas apmēra, tie spēs pienācīgi pildīt savu pienākumu un kalpos arī kā lielisks interjera priekšmets telpai. Līdzās grāmatām, noteikti pietiks vietas arī mīļākajiem interjera nieciņiem un priekšmetiem ar sentimentālu vērtību. Plauktu attālums vienam no otra ir 35,5 centimetri, kas ir gana liels attālums, lai izvietotu biezas un smagas grāmatas, kā arī interesantākos žurnālus.

 

Daudziem šķiet, ka vislabākais grāmatu plaukts ir smagnējs un ļoti liels. Mūsdienu interjeri, galvenokārt, tiek veidoti ļoti viegli, ar iespējami lielu minimālisma piedevu, taču saglabājot savu funkcionalitāti un iespēju novietot sev piederošās lietas tā, lai netraucētu ikdienā, kad tām nav pielietojuma.

Plaukti grāmatām tiek piegādāti izjauktā, kompaktā veidā kartona iepakojumā. Lai montāža nesagādātu liekas galvassāpes, komplektācijā ietilpst montāžas instrukcija, visa nepieciešamā furnitūra un seškantis skrūvēšanai.

Preces ir iespējams saņemt vairākos veidos, kā klientam ērtāk:

  • Preču saņemšana ražotnē – pasūtījums tiek rezervēts klientam uz piecām darba dienām, kuru laikā tas no ražotnes jāizņem;
  • Preču saņemšana Rīgā pie pārstāvjiem – saņemšana bez maksas katru nedēļas nogali;
  • Piegāde līdz namdurvīm ne tikai Latvijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs – piegādes izmaksas atkarīgas no preču izmēriem un apjoma. Ja prece ir pieejama, tā tiek piegādāta 1 -3 darba dienu laikā. Kurjers sazināsies ar klientu par iespējamo izdevīgāko piegādes laiku.