Krēsli

Dārza krēsli, tāpat kā galdi, ir neatņemamas āra mēbeļu komplektu sastāvdaļas, kas piemērotas pagalma atpūtas zonu, dārzu, terašu, balkonu, kā arī citu teritoriju iekārtošanai vai noderēs, lai paņemtu līdzi piknikā. Un, kurš materiāls vēl spēj tik labi sasaukties ar dabas tuvumu un siltumu, kā koks! Tieši tādēļ mēs, Folkland, esam apvienojuši dabas vērtības, skaistumu, izturību un praktiskumu dažādās koka mēbelēs, tai skaitā, burvīgos dārza atpūtas krēslos.

Showing 1–12 of 14 results

Mūsu dārza mēbeles – krēsli un galdi ražoti Latvijā, izmantojot dabīgu un izturīgu priedes koksni, kas ne tikai izceļas ar savu pievilcību, bet arī ilgmūžību un augstu kvalitāti. Piedāvājam skaistus dārza krēslus dažādos dizainos – pieejami modeļi gan ar muguras un roku balstiem, kā arī krēsli tikai ar atzveltni. Īpašam komfortam varat izvēlēties arī masīvkoka dārza krēslus ar regulējamu muguras balsta augstumu vai saliekamos modeļus, kurus ērti varēsit paņemt līdzi auto, kā arī uzglabāt, neaizņemot daudz vietas. Pieejamās krāsas: brūna, dabīga koka, grafīta, kapučīno, balta un brūnā cukura krāsa.

Dārza atpūtas krēsli, kurus ražo Folkland, izceļas ne tikai ar skaistu dizainu un funkcionalitāti, bet arī stabilitāti. Mēs veidojam modeļus, kas pielāgojas cilvēka anatomiskajām īpašībām, ļaujot atbalstīt rokas un muguru un izbaudīt dabas tuvumu savas mājas pagalmā, laukos, ciemos pie draugiem vai uz balkona savā dzīvoklī. Mums ir svarīgi, lai Jūs varētu izbaudīt mieru un harmoniju, kuru sniedz būšana dabā.

Lai izveidotu ideālu kompozīciju, iesakām kombinēt mūsu dārza krēslus ar tāda paša dizaina dārza galdiem, vai arī iegādāties jau gatavus dārza mēbeļu komplektus, kas pieejami dažādos lielumos. Sev nepieciešamo atradīs gan tie, kuriem vajadzīgs tikai viens, vai divi krēsli un galds, gan tie, kas meklē ko apjomīgāku, piemēram, astoņus krēslus. Papildiniet dārza atpūtas krēslus ar skaistiem spilveniem un iegūsit personalizētu mēbeļu komplektu! Mūsu ražotās mēbeles perfekti iederēsies ne tikai mājokļu balkonos un dārzos, bet arī uz kafejnīcu un restorānu terasēm. Aplūkojiet piedāvājumu jau šodien un izvēlieties dārza mēbeles laicīgi!