131 Sols “Londona” Grafīts

Stabils stacionārs sols ar atzveltni un roku balstiem veidots Klasiskajā Angļu stilā.

Mums angļu stils asociējas ar kupli zaļojošiem parkiem. Šis zaļums slēpj gadsimtiem senus un stingrus likumus. Vai tu esi gatavs sagaidīt ciemiņus un draugus ērtā, patīkamā atmosfērā? Masīvs, kvalitatīvs sols dārzam/terasei, pateicoties savām masīvajām formām ir ļoti ērts un izturīgs modelis, piemērots gan dārzam, gan iekštelpām. Šis ir viens no stabilākajiem un izturīgākajiem Mūsu uzņēmuma produktiem

420

Kategorijas ,

Apraksts

Jūsu uzmanībai – Sols ir izgatavots no dabīgas priežu koksnes, koks ir dabīgs materiāls, ārēju faktoru (saules, lietus,vēja, sniega) tiešā iedarbībā var veidoties formas, krāsojuma un struktūras izmaiņas, var parādīties sveķi un mikroplaisas. Koka sols ir jāaizsargā no sliktiem laikapstākļiem, lai gan mēbeles ir apstrādātas ar aizsarglīdzekli vairākās kārātas, tie spēj panest nelielu lietu. Ja jūs pakļaujat tos Latvijas laikapstākļiem ilgāku laiku, krāsa var izzust, tāpēc koka mēbeles ir jāpasargā no ārējo faktoru tiešās iedarbība, pārklājot tās ar brezentu vai novietojot zem nojumes.

Kopšana – Šim produktam ir veikta papildus koksnes aizsardzība, īpaša kopšana nav nepieciešama. Ekspluatācijas laikā radītos netīrumus, putekļus, varat tīrīt ar ūdens un lupatiņas palīdzību. Ieteicams atjaunot, aizsargkrāsas slāni reizi gadā noslēdzot dārza sezonu.

Uzglabāšana – Ja sols netiek izmantotas ilgāku laiku, tās var pārklāt ar pārvalku, lai paslēptu no tiešās saules, ūdens un vēja iedarbības. Ziemas periodā mēbeles vēlams uzglabāt sausā vietā, tas ļaus paildzināt kalpošanas laiku un jaunā sezonā Tās izskatīsies kā jauns.

Sola izmērs:

  • Garums – 172 cm;
  • Platums – 62 cm;
  • Augstums – 91 cm;
  • Dziļums – 42 cm;
  • Augstums līdz sēžamvietai – 45cm;
  • Materiāla biezums – 45mm;
  • Kāju biezums – 70mm;
  • Piegādā izjauktā veidā / nepieciešama montāža;
  • Svars – 60kg;

Materiāls – Priedes masīvs – pašsaprotams dabas skaistums, siltums un mājīgums Jūsu dārza dizainā;

Koksnes apstrāde – Vivacolor Villa Akva ( modificēta, matēta ūdens bāzes krāsa koka virsmām ārdarbos. Krāsa veido netīrumus un ūdeni atgrūdošu virsmu. Villa Akva nodrošina lielisku toņu un spīduma noturību, Koksne iegūst zīdaini matētas virsmas iespaidu.);

Tonis – Grafīts;

Papildu informācija

Svars 60 kg
Dimensijas 175 × 65 × 30 cm