Bērnu gultas

Bērnu gultas ir viens no pirmajiem pirkumiem, ko vecāki veic, uzzinot, ka ir gaidāms ģimenes pieaugums. Iekārtojot bērnu istabu, gultiņa parasti tiek novietota vecākiem ērtā un bērnam drošā vietā. Pirmajos dzīves mēnešos bērns gultā pavada ļoti daudz laika, jo miegs mazuļiem palīdz attīstīties, augt, mācīties un atpūsties. Šī iemesla dēļ ir svarīgi saprast to, ka gultai un matracim ir ļoti liela nozīme bērna attīstībā. Kad bērns paaugas, redeļu gultiņa tiek nomainīta uz citu, lielo bērnu gultu.

Showing 1–12 of 16 results

Ja ģimenē aug vairāki bērni, lielisks risinājums vienmēr būs divstāvu gultas, kas ir ne tikai lielisks vietas taupīšanas veids, bet arī bērniem ir interesanti tajā gulēt, it sevišķi augšējā stāvā.

Bērnu gultas tiek veidotas no masīva bērza koka, kas nodrošina gultas ilgu kalpošanu un stabilitāti. Bērnu gultas, kuras ir ražotas Latvijā, ir viens no populārākajiem eksporta objektiem uz Baltijas valstīm un citām kaimiņvalstīm un citur Eiropā. Gultas bērniem ir pieejamas dažādos izmēros – visbiežāk garumā līdz aptuveni 160 centimetriem. Atkarībā no modeļa, ir iespējams iegādāties gultas ar aizsargbarjeru, kas mazo gulētāju pasargās no izvelšanās un sevis satraumēšanas naktsmiera vai diendusas laikā. Atsevišķi gultu modeļi pieejami arī garumā līdz diviem metriem, ko noteikti novērtēs lielāku bērnu vecāki vai arī tie, kuri nevēlas mēbeles mainīt tik bieži un savam bērnam iegādājas gultu uz ilgāku laika posmu. Bērnu gultiņa tiek piegādāta izjauktā veidā un tai ir nepieciešama montāža.

Gultas cenā nav iekļauts matracis. To ir nepieciešams iegādāties atsevišķi, taču komplektācijā ietilpst matrača atbalsta līstes, kuras jāpieskrūvē pie gultas. Visām gultām ir veikta dabiska apstrāde, gultām nav specifiska aromāta vai toksisku pārklājumu. Veļas kaste standarta komplektācijā neietilpst, taču visa nepieciešamā furnitūra un montāžas instrukcija gan.

Atkarībā no pasūtītā gultas modeļa, piegāde tiek nodrošināta vienu līdz divu nedēļu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Par atsevišķām piegādes niansēm nepieciešams vienoties ar operatoru pasūtījuma veikšanas brīdī.