Izpārdošana!

030 Bērnu piknika galds ar soliņiem – Balts/Grafīts

Koka bērnu galds ar sēdeklīšiem – Balts/Grafīts

Esam radījuši vēl fantastiskāku bērnu piknika galdu. Šis jaunums bērniem būs lieliski piemērots, lai varētu patverties no saules stariem un baudīt siltās vasaras dienas, spēlējoties ar lego klučiem un citām rotaļlietām, kā arī Jūs bērns varēs baudīt maltīti un limonādi kopā ar draugiem.

80 70

Category:

Apraksts

Jūsu uzmanībai – bērnu piknika galds ir izgatavots no dabīgas priežu koksnes, koks ir dabīgs materiāls, ārēju faktoru (saules, lietus,vēja, sniega) tiešā iedarbībā var veidoties formas, krāsojuma un struktūras izmaiņas, var parādīties sveķi un mikroplaisas. Koka bērnu piknika galds ir jāaizsargā no sliktiem laikapstākļiem, lai gan bērnu piknika galds ir apstrādātas ar aizsarglīdzekli vairākās kārātas, tie spēj panest nelielu lietu. Ja jūs pakļaujat tos Latvijas laikapstākļiem ilgāku laiku, krāsa var izzust, tāpēc koka mēbeles ir jāpasargā no ārējo faktoru tiešās iedarbība, pārklājot tās ar brezentu vai novietojot zem nojumes.

Kopšana – Šim produktam ir veikta papildus koksnes aizsardzība, īpaša kopšana nav nepieciešama. Ekspluatācijas laikā radītos netīrumus, putekļus, varat tīrīt ar ūdens un lupatiņas palīdzību. Ieteicams atjaunot, aizsargkrāsas slāni reizi gadā noslēdzot dārza sezonu.

Uzglabāšana – Ja bērnu piknika galds netiek izmantots ilgāku laiku, tās var pārklāt ar pārvalku, lai paslēptu no tiešās saules, ūdens un vēja iedarbības. Ziemas periodā bērnu piknika galdu vēlams uzglabāt sausā vietā, tas ļaus paildzināt kalpošanas laiku un jaunā sezonā Tas izskatīsies kā jauns.

Galda izmērs:

  • Garums – 100cm
  • Platums – 43 cm
  • Augstums – 51cm
  • Svars – 12,5kg
  • Piegādā izjauktā veidā / nepieciešama montāža
  • Iepakojums PVC plēve, kartona kaste
  • Galda gabarīti – 44cm x 103cm x 8.0cm (platums x garums x augstums)

Materiāls – Skujkoka masīvs

Papildus koksnes aizsardzība – Vivacolor Villa Akva (modificēta, matēta ūdens bāzes krāsa koka virsmām ārdarbos. Krāsa veido netīrumus un ūdeni atgrūdošu virsmu. Villa Akva nodrošina lielisku toņu un spīduma noturību. Koksne iegūst zīdaini matētas virsmas iespaidu.);

Tonis – balts / grafīts;

 

Papildu informācija

Svars 15 kg
Dimensijas 103 × 60 × 15 cm