Izpārdošana!

034 Multifunkcionāls bērnu piknika galds ar vannītēm – Brūns/Dzeltens

Galds ar noņemamu galda virsmu, divām vannītēm un sēdeklīšiem

Esam radījuši vēl fantastiskāku bērnu transformējamo piknika galdu. Šis galds bērniem būs lieliski piemērots, lai varētu patverties no saules stariem un baudīt siltās vasaras dienas, spēlējoties ar smiltīm, ūdeni, lego klučiem un citām rotaļlietām. Uzliekot galda virsmu, Jūs bērns varēs baudīt maltīti un limonādi kopā ar draugiem

150 140

Category:

Apraksts

Jūsu uzmanībai – bērnu piknika galds ir izgatavots no dabīgas priežu koksnes, koks ir dabīgs materiāls, ārēju faktoru (saules, lietus,vēja, sniega) tiešā iedarbībā var veidoties formas, krāsojuma un struktūras izmaiņas, var parādīties sveķi un mikroplaisas. Koka bērnu piknika galds ir jāaizsargā no sliktiem laikapstākļiem, lai gan bērnu piknika galds ir apstrādātas ar aizsarglīdzekli vairākās kārātas, tie spēj panest nelielu lietu. Ja jūs pakļaujat tos Latvijas laikapstākļiem ilgāku laiku, krāsa var izzust, tāpēc koka mēbeles ir jāpasargā no ārējo faktoru tiešās iedarbība, pārklājot tās ar brezentu vai novietojot zem nojumes.

Kopšana – Šim produktam ir veikta papildus koksnes aizsardzība, īpaša kopšana nav nepieciešama. Ekspluatācijas laikā radītos netīrumus, putekļus, varat tīrīt ar ūdens un lupatiņas palīdzību. Ieteicams atjaunot, aizsargkrāsas slāni reizi gadā noslēdzot dārza sezonu.

Uzglabāšana – Ja bērnu piknika galds netiek izmantots ilgāku laiku, tās var pārklāt ar pārvalku, lai paslēptu no tiešās saules, ūdens un vēja iedarbības. Ziemas periodā bērnu piknika galdu vēlams uzglabāt sausā vietā, tas ļaus paildzināt kalpošanas laiku un jaunā sezonā Tas izskatīsies kā jauns.

Galda izmērs:

  • Garums – 100cm
  • Platums – 43 cm
  • Augstums – 51cm
  • Vannītes – 30cm x 37cm dziļums 12, 5cm (apjoms 11,0Litri)
  • Svars – 14kg
  • Piegādā izjauktā veidā / nepieciešama montāža
  • Iepakojums PVC plēve, kartona kaste
  • Kaste gabarīti – 44cm x 103cm x 39cm (platums x garums x augstums)
  • EAN kods – 4751030920757;

Materiāls – Skujkoka masīvs

Papildus koksnes aizsardzība – Vivacolor Villa Akva (modificēta, matēta ūdens bāzes krāsa koka virsmām ārdarbos. Krāsa veido netīrumus un ūdeni atgrūdošu virsmu. Villa Akva nodrošina lielisku toņu un spīduma noturību. Koksne iegūst zīdaini matētas virsmas iespaidu.);

Tonis – brūns / dzeltens;

Papildu informācija

Svars 20 kg
Dimensijas 103 × 44 × 29 cm