Gulta māja

Vecāki vienmēr vēlas, lai viņu atvasēm ir vismodernākās un skaistākās istabas, mēbeles un interjera priekšmeti. To vēlas arī paši bērni, jo ir taču patīkami, ja istaba ir skaista un mājīga. Tie, kuri seko interjera attīstības tendencēm, būs ievērojuši, ka ārkārtīgi populāras ir namiņu gultas, jeb gultas, kas tiek veidotas  nelielu mājiņu formā un izskatā. Kas ir vēl interesantāk – mēs šo tendenci nedaudz uzlabojām, piedāvājot saviem klientiem arī šāda veida divstāvu gultas, kas mazos gulētājus pavisam noteikti iepriecinās pa visiem simts procentiem.

Showing all 9 results

Bērnu gulta māja, jeb vienkāršāk sakot – namiņgulta, ir pieejama dažādās krāsās un divu veidu augstumos. Daudzi citi ražotāji šāda tipa gultās guļamo matrača daļu ir novietojuši grīdas līmenī, bet mēs to pacēlām augstāk, lai bērniem un vecākiem nerastos iespaids, ka tiek gulēts uz grīdas. Bērnu gulta – mājiņa ir pieejama dažādās komplektācijās, ieskaitot ar vai bez veļas kastes, kā arī ar veļas kasti un matraci- šī modeļa gultas piedāvājam iegādāties jau komplektācijā ar matraci. Namiņgultām ir droša un stabila konstrukcija, kas veidota no priedes masīvkoka. Skujkoku aromāts patīkami nomierina, tādēļ šis ir lielisks materiāls gultu veidošanai un izgatavošanai. Pateicoties vieglajam un askētiskajam dizainam, gulta iederēsies jebkāda veida interjerā un to ir iespējams izrotāt vēl pēc saviem ieskatiem un vajadzībām. Gultas pieejamas rozā un zilā krāsā kā arī varat izvēlēties stāvu skaitu – viens vai divi, ja nepieciešams izguldīt divus bērnus.

Bērnu gultas tiek izgatavotas uzreiz pēc tam, kad tiek saņemts pasūtījums. Parasti tas aizņem vienu līdz divas nedēļas. Komplektācija tiek veidota pēc klienta vēlmēm – ar vai bez matrača un veļas kastēm. Veļas kastes tiek aprīkotas ar ritentiņiem to vieglākai izmantošanai.  Komplektācijā ietilpst arī visa veida nepieciešamā furnitūra un montāžas instrukcija.

Pasūtījumu ir iespējams saņemt uz vietas ražotnē, pie uzņēmuma pārstāvjiem Rīgā vai arī izvēloties piegādi uz jebkuru vietu Latvijā.  Par detaļām aicinām vienoties veicot pasūtījumu.