Smilšu kastes

Būs grūti atrast kādu, kurš bērnība nav spēlējies smilšu kastē. Smiltis ir lielisks dabas materiāls, kuru izmantojam gan veidošanai, gan rotaļām un tām ir arī terapeitiskas īpašības. Šie nosauktie iemesli tā vien liek gribēt saviem bērniem iegādāties smilšu kasti, ko izvietot savā dārzā vai vasaras mājas pagalmā. Mūsu piedāvājumā ietilpst bērnu smilšu kastes ar vāku, kas tiek izgatavotas no priedes vai egles koka. Bērnu smilšu kastes ir izturīgas un laikapstākļi nebojā to kvalitāti.

Showing 1–12 of 17 results

Atkarībā no modeļa, smilšu kastes ir iespējams izvēlēties izgatavot dažādās formās un komplektācijās. Smilšu kaste ar vāku ir lielisks risinājums arī sanitāros nolūkos- vāks pasargā smiltis no ārējās vides iedarbības un nodrošina smilts tīrību. Smilšu kastes bērniem, atkarībā no komplektācijas, sver vidēji līdz 30 kilogramiem, tādēļ tās ir viegli transportējamas.

Mēs piedāvājam iegādāties sekojošus smilšu kastu modeļus:

  • Četrstūra smilšu kaste bez vāka;
  • Četrstūra smilšu kaste ar noņemamu vāku;
  • Četrstūra smilšu kaste ar atlokāmu vāku. Galvenā atšķirība ir tā, ka atverot vāku, tas transformējas par soliņiem abās smilšu kastes pusēs;
  • Sešstūra smilšu kastes ar noņemamu vāku;
  • Četrstūra smilšu kaste ar atlokāmu vāku un piederumu kasti.

Kā redzams, esam padomājuši par visām niansēm, lai rotaļu laiks smilšu kastē būtu pavadīts lietderīgi un nekas tam netraucētu. Sēdekļu augstums vidēji ir 28 centimetri, kas ir piemērots un drošs augstums pat pašiem mazākajiem rotaļu biedriem.

Viens no populārākajiem modeļiem, ko pasūta mūsu klienti, ir smilšu kaste ar atveramu vāku un piederumu kasti. Savu rotaļlietu salikšana piederumu kastē pēc rotaļu beigām, ir labs veids kā bērnus radināt pie kārtības un īsta svētlaime vecākiem, jo bērni iekštelpās neienes smilšainas lāpstiņas un spainīšus, kas varētu radīt lieku nekārtību. Ietilpīgā uzglabāšanas kaste ir visas smilšu kastes izmērā, tādēļ vietas noteikti pietiks daudz kam.

Smilšu kastes saviem klientiem tiek piegādātas izjauktā veidā un tām ir nepieciešama montāža. Montāžas instrukcija ietilpst komplektācijā.