Vienguļamās gultas

Gulta ir vieta, kur cilvēks pavada ļoti daudz laika –  guļot, atpūšoties, relaksējoties, jā, arī slimojot. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai gulta ir ērta un no tās izkāpjot mēs justos atpūtušies. Ja dzīvojat viens, tad nav vajadzības lieki aizņemt vietu telpā ar lielām mēbelēm, un vienguļamā gulta būs lielisks risinājums guļamistabām. Arī pusaudžu guļamistabās vienguļamās gultas ir labs risinājums. Gultām ir mūsdienīgs dizains ar noapaļotu atzveltni.

Showing all 3 results

Pie mums ir iespējams iegādāties vienguļamās gultās dažādos izmēros. Visas vienguļamās gultas ir pieejamas divi metri garumā. Platumi ir trīs dažādi – 80 centimetri, 90 centimetri un 100 centimetri. Vienguļamās gultas ir neitrālā baltā krāsā, līdz ar to būs viegli kombinēt ar citām mēbelēm un iekļaut interjerā, un tās ir piemērotas abiem dzimumiem.

Gultas augstums līdz matracim ir 21 centimetrs, kas, ierēķinot matrača biezumu, ir standarta gultas augstums. Gultas komplektācijā ietilpst arī atbalsta plāksnes matracim, taču pats matracis komplektā neietilpst. Gultas tiek izgatavotas no bērza,  tās ir lakotas un beicētas. Furnitūra un montāžas instrukcija ietilpst komplektācijā, tādēļ nebūs lieki jāuztraucas par to, ka montāža varētu neizdoties. Veļas kaste un citi aksesuāri komplektācijā nav iekļauti.

Prece tiek piegādāta kartona kastē, kas papildu drošībai tiek aptīta ar PVC plēvi. Par preču saņemšanu varat vienoties pasūtījuma izdarīšanas brīdī. Preci iespējams saņemt trīs veidos, bet visērtāk būs izvēlēties piegādi uz mājām, jo gultas, lai arī vienguļamas, tomēr ir lielgabarīta preces un pie mūsu klientiem tās nokļūst piemērotā transportlīdzeklī, bez iespējas tikt bojātām.

Gultas tiek izgatavotas pēc tam, kad tiek pilnībā noformēts pasūtījums. Vidējais pasūtījuma apstrādes laiks ir viena līdz divas nedēļas, kuru laikā gulta tiek izgatavota pilnīgi no nulles un nodota piegādei. Arī patīkamās cenas liks apdomāt iespēju pasūtīt gultas visai mājai un arī citas mēbeles, kas lieliski iekļausies interjerā un veidos vienotu krāsu un stila ansambli visā mājā un arī dārzā, ja izvēlēsieties iegādāties arī mūsu veidotās dārza mēbeles.